Úvod » Naše zápasy

Víkendový report z turnajů

publikováno 30.01.2017

Víkendový report

Tento víkend máme za sebou dva dny plné emocí, nervů a hlavně fotbalu. :)

V sobotu jsme se s dětmi zúčastnili turnaje v Troubkách. Bohužel náš tým, oslabený početnou marodkou, nesehrál vůbec dobrý turnaj. Zápasy jsme odehrály bez bojovnosti a bez pořádného nasazení. Těžko jsme se dostávali do šancí, a když už se nám nějaká šance naskytla, tak jsme ji nedokázali zužitkovat a proměnit ji ve vstřelený gól. Herně jsme se probrali až v posledním utkání skupiny, které již neslo přísnější měřítka. S turnajem jsme se rozloučili zápasem s týmem Přerova. Právě díky poslednímu vítězství nad týmem Přerova jsme odvrátili blamáž a skončili jsme na 9. místě.

Na nedělním turnaji, který pořádal pro nás velmi oblíbený tým z Dubu nad Moravou, jsme sehráli o něco lepší zápasy než ty v předešlém dni. Hned první zápas nás čekal domácí tým a i přes počáteční tlak, kdy jsme nastřelili 3x po sobě brankovou konstrukci, skončilo utkání 0:2 v náš neprospěch. Po velmi důrazné rozpravě v šatně po prvním zápasu jsme se utkali s Černovírem a utkání bylo velmi vyrovnané a plné branek. Zápas jsme sice prohráli 3:4, ale konečně kluci bojovali a prali se o vítězství. Hattrick v tomto zápase vstřelil náš nejlepší střelec turnaje - Milan Raška. Do dalšího zápasu se Sigmou Olomouc jsme šli plní odhodlání a s touhou porazit našeho městského rivala. Již brzy po začátku zápasu jsme šli do vedení, avšak našemu soupeři jsme dovolili obrátit skóre na konečných 4:1. V posledním utkání skupiny jsme narazili na tým z Čekyně, které skončilo 0:0, a tak nás v play off čekal druhý tým z Dubu nad Moravou. V tomto zápase jsme Dub jasně přehráli a zvítězili 5:0. V zápase o 5. místo jsme se utkali s týmem z Hodolan, který byl poměrně vyrovnaný. Nedokázali jsme udržet vedení 2:1 a krátce před koncem jsme obdrželi zbytečnou branku. V penaltách, které následovaly již rozhodovalo štěstí, a toho mělo více tým z Hodolan. S turnajem jsme se tedy rozloučili na 6. místě.

Nejlepším brankářem celého turnaje byl vyhlášen náš hráč - Maty Vláčil, který odchytal velmi dobré utkání a několikrát nás podržel skvělými zákroky!!!

Nedělní utkání s námi odehrál i Kuba Kohoutek (2011), který svým senzačním výkonem na turnaji dokázal, že i v mladší kategorii máme skvělé hráče. Bojovností a fotbalovým umem ukázal Kubík některým svým starším spoluhráčům, jak se má hrát fotbal.

Skórovali: Milan Raška (9x) Drcmánek Martin (1x), Dostalíková Hana (1x).

Foto bude dodáno.