Úvod » Naše zápasy

Pohár ze Šternberku

publikováno 29.10.2016 (aktualizováno 01.11.2016)

Pohár ze Šternberku pro r.2010

Nominace: Kuba Kohoutek, Peťa Marcián, Pavel Zbořil, Erik Stara, Dan Pecha, Sam Kluka, Honza Dostalík, Maty Kufa (o)

Protihráčí:

• TJ Sokol Dub nad Moravou
  • Sokol Nový Malín
  • FUT Čelechovice
  • 1.OMK Šternberk

VÝSLEDKY:

1. kolo          2. kolo

1. 1. HFK Olomouc x TJ Sokol Dub                1:1               3:0
  2. 1. HFK Olomouc x Sokol Nový Malín          2:2               2:3
  3. 1. HFK Olomouc x FUT Čelechovic             3:0               3:1
  4. 1. HFK Olomouc x 1.OMK Šternberk           1:2               1:1

Hřáči, kteří skórovali: Dostalík Jeňa, Zbořil Pavlík, Stara Eriček

SDĚLENÍ TRENÉRŮ:

Naši svěřenci si z prvního turnaje ve Šternberku (i přes menší komplikace) dovezli krásné 3. místo a s ním spojené medajle i pohár, který si jednotlivci postupně prostřídají. I když jsme nebyli v plném počtu a jeli s námi kluci co déle trénují, naše bilance jsou 3 remízy, 3 výhry a 2 prohry vždy o jeden gól. Každý náš malý fotbalista se snažil a bylo vidět, že všichni chtějí vyhrát, dát do toho vše. Dnes to bylo 3. místo, příště budeme zase o něco lepší. Jen tak dál kluci :)

Speciální díky patří velmi obětavé náhradnici v bráně Haničce Dostalíkové, která i přes psychický tlak vychytala spoustu střel soupeřů.

Rovněž si naši gratulaci zaslouží i náš hráč Pavel Zbořil, který jako správný kapitán táhl náš tým takovým způsobem, že si vysloužil ocenění, jako nejlepší střelec celého turnaje!

Dále děkujeme rodičům za podporu, fandění a odvoz dětí. :)